Контактирајте не

Тијанџин Shengxin Спорт стоки копродукции, ООД

Седиштето на компанијата

Тијанџин Shengxin Спорт стоки копродукции, ООД

Адреса : Shengtang Меѓународниот логистика парк, Tangguantun Таун, Jinghai округ, Тијанџин, Кина

Поштенски код : 301.608

Меѓународната трговска компанија

Sage (Тијанџин) Увоз и извоз тргување копродукции, ООД

Адреса : Shengtang Меѓународниот логистика парк, Tangguantun Таун, Jinghai округ, Тијанџин, Кина

Поштенски код : 301.608

контакт

Веб-страница :www.shengxinsport.com

контакт: Виктор Жао 

(Меѓународна тргување менаџер)

Мобилен : +86 18522617511

Е-пошта : victor@shengxinsport.com

часа

Нормално работно време:

Пекинг време

Од понеделник до сабота (8:00-06:00)

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа најмногу. 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !