Лактот заеднички Остварување Апарати SXL-117 - Кина Тијанџин Shengxin Спорт стоки

Лактот заеднички Остварување Апарати SXL-117

Краток опис:

 • Цена: ни ги испратите вашите барање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
 • Цена мандат: ФОБ, CIF, CRF, EXW
 • Рок на плаќање: ТТ, L / C, D / P
 • Вчитување пристаниште: Тијанџин пристаниште, Кина
 • Осигурување: како барање на купувачот
 • Бренд Термин: Ние имаме сопствен бренд "Shengxin" & "Sage", а исто така може да го прифати ОЕМ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација : 495x495x1105mm

  Главен Функција : флексибилност и координација вежба лактот

  Инструкции : Застанете соочи со апарат, двете раце држи Парапети, притисни и повлечете Парапети, лактот наведнуваат и се водат


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !