Со можност за преклопување неблагодарна работа - Кина Тијанџин Shengxin Спорт стоки

Со можност за преклопување неблагодарна работа

Краток опис:

 • Цена: ни ги испратите вашите барање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
 • Цена мандат: ФОБ, CIF, CRF, EXW
 • Рок на плаќање: ТТ, L / C, D / P
 • Вчитување пристаниште: Тијанџин пристаниште, Кина
 • Осигурување: како барање на купувачот
 • Бренд Термин: Ние имаме сопствен бренд "Shengxin" & "Sage", а исто така може да го прифати ОЕМ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација : 2200 * 900 * 1200

  Главен Функција : Зајакнување на капацитетот на белите дробови, вежба целото тело мускулите и зглобовите

  Упатство : расплетува неблагодарна работа, на проектот на неблагодарна работа да се кандидира, наклон и брзина прилагодливи.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !