Отворен пинг-понг маса SXL-016 - Кина Тијанџин Shengxin Спорт стоки

Отворен пинг-понг маса SXL-016

Краток опис:

 • Цена: ни ги испратите вашите барање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
 • Цена мандат: ФОБ, CIF, CRF, EXW
 • Рок на плаќање: ТТ, L / C, D / P
 • Вчитување пристаниште: Тијанџин пристаниште, Кина
 • Осигурување: како барање на купувачот
 • Бренд Термин: Ние имаме сопствен бренд "Shengxin" & "Sage", а исто така може да го прифати ОЕМ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација : 2740x1570x914mm

  Главен Функција : Вежба координативно тело

  Инструкции : тенис игра маса


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !