Стои Половината & Назад рбет SXL-039 - Кина Тијанџин Shengxin Спорт стоки

Стои Половината & Назад рбет SXL-039

Краток опис:

 • Цена: ни ги испратите вашите барање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
 • Цена мандат: ФОБ, CIF, CRF, EXW
 • Рок на плаќање: ТТ, L / C, D / P
 • Вчитување пристаниште: Тијанџин пристаниште, Кина
 • Осигурување: како барање на купувачот
 • Бренд Термин: Ние имаме сопствен бренд "Shengxin" & "Sage", а исто така може да го прифати ОЕМ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација : 1212x900x1525mm

  Главен Функција : Главно се вежба половината и грбот мускули, намалување на половината и грбот замор

  Инструкции :

  А масажа Половината: Застанете врати на апаратот, половината adjoin со колона масер, држете го Парапети, се наведнуваат и се исправи на нозете нагоре и надолу за масажа на половината

  Б. Назад масажа: Две раце се одржи на оградите, назад adjoin колона масер, сврти телото лево и десно


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !