Дрвени & месење Масажа апарати - Кина Тијанџин Shengxin Спорт стоки

Дрвени & месење Масажа Апарат

Краток опис:

 • Цена: ни ги испратите вашите барање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
 • Цена мандат: ФОБ, CIF, CRF, EXW
 • Рок на плаќање: ТТ, L / C, D / P
 • Вчитување пристаниште: Тијанџин пристаниште, Кина
 • Осигурување: како барање на купувачот
 • Бренд Термин: Ние имаме сопствен бренд "Shengxin" & "Sage", а исто така може да го прифати ОЕМ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација : 886 * 370 * 1530

  Главен Функција :

  А масажа пониски мускулите на екстремитетите, зајакнување на флексибилноста половината, се ублажат нога замор

  Б. Вежба на зглобовите флексибилност на горните екстремитети, подобрување на функцијата на кардио-церебрална нервен систем

  Инструкции :

  А. Држете парапет, стави нога на масажа тркало, да се применат напред и назад

  Б. Стенд постојано, се стави во рацете на тркалата, ротирање на тркалата во иста насока на спротивна насока


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !