Rreth nesh

Tianjin Shengxin Sport Mallrat Co, Ltd, u themelua në vitin 2011, e cila është e specializuar në projektimin dhe ndërtimin e objekteve sportive, dhe prodhimin e aparat palestër në natyrë, fushë futbolli, shesh lojërash kafaz multi-qëllim, aparat sportive shkollës, mësim pajisjet, qëndrim basketboll, volejboll pas, pas badminton, tenis pas, rrjetë natyrë mbrojtjen dhe rrip izolimi. Ne gjithashtu mund të prodhojë të gjitha llojet e aparatit jo-standarde si kërkesë e konsumatorëve. Tani Shengxin ka qenë anëtarësimi i Kinës Sporting Federatës mallrave (CSGF), Kina shkrimi dhe mallrave sportive Shoqata (CSSGA), Kina Pajisje Arsimore Industry Association (CEEIA), Tianjin Sporting Industry Association (TSIA), dhe gjithashtu njësia drejtor i Shkollës Sporting Pajisje Shoqatës në CEEIA dhe Pajisje sportive Komiteti profesional në TSIA. Menaxheri i Përgjithshëm Zhang Junyuan është përzgjedhur si drejtor në këmbë të TSIA.

Pas 7 vitesh në zhvillim, Shengxin Sport ka qenë kompania me ndikim në kinezisht pajisje palestër Industrisë. Tani, kapaciteti dhe fabrika jonë zonë është në vendin e parë në Kinë. Automatizimi pajisjet e prodhimit është në nivelin kryesor në industrinë. Tani ne jemi një nga Top 10 kompanitë që marrin certifikatën NSCC dhe në nivelin kryesor në Tianjin. Aktualisht, produktet tona NSCC janë mbi 100 lloje që është në nivel të rrjedhës së sipërme në mbi 40 kompani certifikatë NSCC

Zhvillimi i shpejtë i industrisë së mallrave sportive furnizon mundësinë për Shengxin Sporteve. të ardhurat e shitjes jonë në vitin 2017 ka qenë mbi 100 milionë RMB. Kompania jonë e planifikuar për të përshpejtuar paraqitjen e industrisë, shtrihet seri e produkteve dhe të ndjeshëm të rritur të ardhurat e shitjes në 2018-2020.

Ne kemi përfunduar në vitin 2018:

1.Level up linja prodhimi, zona e prodhimit 20.000 metra katrore. Kapaciteti mund të arrijnë 180.000 copë, vlerën e prodhimit 180 milionë RMB.
2.New ndërtuar shtëpie prodhimin e bimëve aparat palestër mund të arrijnë 60 milion vlera e prodhimit në vitin e parë.
3. Invest 3 milion RMB çdo vit për të bashkëpunuar me të avancuar ekipin Taiwan RD për të zhvilluar seri të re të prodhimit palestër brendshme dhe te jashtme, e cila në mënyrë të konsiderueshme të forcuar aftësinë e kompanisë për të projektim, prodhim dhe inovative.
4.Built e mbi 20 persona pas shitjes ekip të shërbimit të le distributers lirë nga merak dhe konsumatorët të pushoni siguroi.
5.Introduced të plotë automatike gjashtë-aks robots saldim e cila mund të realizojë saldim 360 shkallë pa kënd të vdekur dhe duke i kthyer automatike. Automatizimi mund të arrijë 100%. Ne gjithashtu prezantuar pajisje të përparuara si automatike kalon dyfishtë-binarët spërkatje dhe linjë të rrjedhës pikturë, numerik tub kontrollit machine, tub kontrollit numerik Bending makine dhe kështu me radhë unike. Të gjitha këto pajisje të përparuara të qartë për të përmirësuar cilësinë e produkteve dhe efikasitetin e prodhimit dhe të ulur koston e prodhimit.

Tani investimi ynë i përgjithshëm është 125 milionë RMB (nuk përfshijnë tokën dhe ndërtimin e seminarit). Input fikse është 60 milion RMB, kryeqyteti i tanishëm është 65 milionë RMB.

Në vitet në vijim, së pari, ne duam për të zhvilluar produkte inteligjente nëpërmjet kërkimeve ose futur. Jo vetëm që zënë në treg blerje të madhe, por edhe të marrë klientët normale interesante dhe të shkojnë në familjet normale. Së dyti, ne duam të bashkohen në ekonomi ndarjen me gjerësisht dhe thellësisht të ndarë bonusin e politikës kombëtare palestër. Shpresë për të nxitur internetin, cloud, të dhëna të mëdha, internetin gjë dhe palestër kombëtare në zhvillim së bashku, le teknologjia të ndihmojë palestër kombëtar.     

Ynë Planifikimi tre vjet është si gjyryk:

2018, shitjet e të ardhurave 180 milion RMB, fitim 30 milion RMB;

2019, shitjet e të ardhurave 300 milion RMB, fitim 50 milion RMB;

2020, shitjet e të ardhurave 500 milionë RMB, fitim 100 milion RMB.

Ne do të jetë në nivelin kryesor, pas arritjes së objektivit!

Në shtator 2017, Shengxin Sport bashkëpunuar me Tianjin YouFa Steel Pipe Grupi, i cili është një nga "Top 500 Ndërmarrjet kineze" mbi 12 vjet, ndërtimin e Shengxin Sport reja së bashku. Bashkëpunimi përmirëson ndërtimin e re Fabrika e kompanisë, e re futja pajisje dhe produkte të reja të zhvillimit.

                          

IMG_4073

IMG_4073

IMG_4073

IMG_4073

IMG_4073

IMG_4073


WhatsApp Online Chat !