Mbrapa, kraharori dhe barkun Ushtrimin e Aparatet SXL-116 - China Tianjin Shengxin Sports Goods

Mbrapa, kraharori dhe barkun Ushtrimin e Aparatet SXL-116

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi: na dërgoni kërkesën tuaj, ne do t'ju përgjigjen në 24 orë
 • Term Çmimi: FOB, CIF, CRF, EXW
 • Termi pagesës: TT, L / C, D / P
 • Loading Port: Tianjin Port, China
 • Insurance: si kërkesë të klientit
 • Term Markë: Ne kemi markë tona "Shengxin" & "Sage", dhe gjithashtu mund të pranojë OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet : 2745x834x965mm

  Funksioni Shefi : Ushtrimi barkut & muskujt e mbrapa, të lehtësuar bel dhe mbrapa lodhje, ushtrojnë muskujt e barkut durim

  Udhëzime :

  A. Face aparatin, të dy duart mbajnë handrails, prek bark me pjatë, të dy këmbët këmbë mbi bare, pastaj kalojnë duart dhe vënien e tyre prapa qafës, ose mbrapa, të ngrenë kokë, përkulet përpara dhe të heqë drejtë rrethore

  B. Gënjeshtra fytyra e sipërme në raft hark, përsëri prek me të, kalojnë krahët mbi gjoks, të ulen dhe të ligët përpara trupin, pastaj të kthehen


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !