Ulur eliptike Machine - China Tianjin Shengxin Sports Goods

Ulur Machine eliptike

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi: na dërgoni kërkesën tuaj, ne do t'ju përgjigjen në 24 orë
 • Term Çmimi: FOB, CIF, CRF, EXW
 • Termi pagesës: TT, L / C, D / P
 • Loading Port: Tianjin Port, China
 • Insurance: si kërkesë të klientit
 • Term Markë: Ne kemi markë tona "Shengxin" & "Sage", dhe gjithashtu mund të pranojë OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet : 1650 * 700 * 1500mm

  Funksioni Shefi: koordinimi dhe fleksibiliteti Ushtrimi grupeve gjymtyrë muskujve '

  Udhëzime : Uluni në vend, të dy duart mbajnë handrails fort, të dy këmbët hap në pedals, të dy këmbët alternuar lëkundur përpara dhe prapa, si ecje


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !