Sporting Pavilion - China Tianjin Shengxin Sports Goods

Pavilion Sporting

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi: na dërgoni kërkesën tuaj, ne do t'ju përgjigjen në 24 orë
 • Term Çmimi: FOB, CIF, CRF, EXW
 • Termi pagesës: TT, L / C, D / P
 • Loading Port: Tianjin Port, China
 • Insurance: si kërkesë të klientit
 • Term Markë: Ne kemi markë tona "Shengxin" & "Sage", dhe gjithashtu mund të pranojë OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet : 5000 * 5000 * 4600

  Funksioni Shefi : Fitness dhe argëtim

  Udhëzim : Zgjidhni pajisje të cilat përshtaten për ju dhe stërvitje, si udhëzim e saktë të pajisjes.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !