Qëndrimi bel & Back Massager SXL-039 - Kinë Tianjin Shengxin Sportit mallrave

Qëndrimi bel & Back Massager SXL-039

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi: na dërgoni kërkesën tuaj, ne do t'ju përgjigjen në 24 orë
 • Term Çmimi: FOB, CIF, CRF, EXW
 • Termi pagesës: TT, L / C, D / P
 • Loading Port: Tianjin Port, China
 • Insurance: si kërkesë të klientit
 • Term Markë: Ne kemi markë tona "Shengxin" & "Sage", dhe gjithashtu mund të pranojë OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet : 1212x900x1525mm

  Funksioni Shefi : Kryesisht ushtrojnë bel & muskujt e mbrapa, të lehtësuar bel & mbrapa lodhje

  Udhëzime :

  A. masazh Waist: Të qëndrojë përsëri në aparatit, bel prek me kolonën massager, të mbajë handrails, përkulem dhe të shpjegoj këmbët lart e poshtë për masazh bel

  B. Kthehu masazh: Dy duar të mbajë handrails, mbrapa prek kolonën massager, nga ana e trupit majtë dhe të djathtë


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !