Wooden trazim & Fërkimi Aparatet - China Tianjin Shengxin Sports Goods

Wooden trazim & Fërkimi Aparatet

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi: na dërgoni kërkesën tuaj, ne do t'ju përgjigjen në 24 orë
 • Term Çmimi: FOB, CIF, CRF, EXW
 • Termi pagesës: TT, L / C, D / P
 • Loading Port: Tianjin Port, China
 • Insurance: si kërkesë të klientit
 • Term Markë: Ne kemi markë tona "Shengxin" & "Sage", dhe gjithashtu mund të pranojë OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet : 886 * 370 * 1530

  Funksioni Shefi :

  A. Masazh gjymtyrët muskujt më të ulët, për të forcuar fleksibilitet bel, lehtësuar lodhje këmbë

  B. Ushtrimi nyjet fleksibilitetin e gjymtyrëve të sipërme, të rritur kardio-cerebrale funksionin e sistemit nervor

  Udhëzime :

  A. Hold parmak, vënë këmbën në timon masazh, bëni stërvitje përpara dhe prapa

  B. Qëndroni në mënyrë të qëndrueshme, të vënë duart mbi rrota, rrotullohen rrotat në të njëjtin drejtim të drejtim të kundërt


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !